Hakkımızda

"Denizciliğe Dair Herşey"

Akademi Denizcilik, denizcilik sektöründe bir marka olarak 1990 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Şirketimiz, bu süre zarfında edindiği yüksek tecrübe ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Şirketimizin temel faaliyet konusu, ticari olsun ya da olmasın gemilerin seyir halinde ihtiyaç duyabilecekleri yahut yasal düzenlemelerle zorunlu tutulmuş bulunan tüm yayınları ve muhtelif malzemeleri temin etmektir.

Şirketimiz temel faaliyet konusu itibariyle T.C. Seyir Hidrografi ve Oşinografi Dairesi Başkanlığı, International Telecommunication Union (ITU), International Maritime Organisation (IMO), Witherbys ve United Kingdom Hydrography Office(UKHO)’ya bağlı faaliyet gösteren ADMIRALTY ile Weilbach firmasının uzun yıllardır distribütörlüğünü yapmaktadır.

Öte yandan şirketimiz, “Akademi Yayınları” markası altında denizcilikle doğrudan veya dolaylı olarak ilgili onlarca yayının altına imzasını atmıştır.

Firmamız, gerek faaliyetlerinin başlamasından bugüne edindiği engin tecrübesi ve sahip olduğu distribütörlükler itibariyle gerekse tecrübeli yönetim kadrosu itibariyle marka değerini büyütme ve denizcilik sektöründe bir lider olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

ULUSAL VE ULUSLARARASI İŞ ORTAKLARIMIZ

PARTNERLERİMİZ

DİJİTAL GRAFİKLER, DİJİTAL YAYINLAR, GÜVENLİK EKİPMANLARI VE DAHASI

TÜM HİZMETLERİMİZ

IMO Sembolü & Bayrak

Seyir & Emniyet Ekipmanları

AKADEMİ DENİZCİLİK'TEN GÜNCEL HABERLERİ ALMAK İÇİN

E-POSTA LİSTEMİZE ÜYE OLUN